Apua

Toistimet & Lähettimet - Mellanox 40GBASE QSFP+ Tranceiver - MC2210511-LR4
Tuotenumero: 2690020

Mellanox 40GBASE QSFP+ Tranceiver

QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli, 40GbE, 4x InfiniBand (QSFP), 40GBase-LR4, jopa 10 km, 1310 nm

3 825,66 € 3 085,21 € Ilman arvonlisäveroa
Ilmainen toimitus
Tilaustuote, toimitusaikaa ei voida ilmoittaa

Mellanox active optical and RJ45 cable modules provide outstanding performance for high-bandwidth fabrics, extending the benefits of Mellanox's high-performance InfiniBand and Ethernet adapters and switches throughout the network.Mellanox QSFP LR4 module uses LC-LC connector type to connect a fiber cable.

Valmistaja
Tuotenumero
2690020
Malli
MC2210511-LR4
Ean
7290107192224
Valmistajan kotisivuille
Tuotekuvaus
Mellanox - QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli - 40GbE
Laitteen tyyppi
QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto
Vaihtomoduuli
Kaapelointityyppi
4x InfiniBand (QSFP), 40GBase-LR4
Optinen aallonpituus
1310 nm
Tiedonsiirtoprotokolla
40GbE
Enimmäissiirtoetäisyys
10 km

Yleistä

Laitteen tyyppi
QSFP lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto
Vaihtomoduuli

Verkkoyhteydet

Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
4x InfiniBand (QSFP), 40GBase-LR4
Tiedonsiirtoprotokolla
40GbE
Optinen aallonpituus
1310 nm
Enimmäissiirtoetäisyys
10 km

Laajennus / Kytkeytyvyys

Liitännät
1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC x 2
Yhteensopivat korttipaikat
1 x QSFP

Muuta

Yhteensopivuusstandardit
RoHS

Edellä mainitut tiedot/tekniset tiedot ovat suuntaa-antavia ja valmistaja voi ilman varoitusta muuttaa niitä. Pidätämme oikeuden painovirheisiin ja ohjeellisiin kuviin. Jotkin tekstit voivat olla automaattisesti luotuja tai konekäännettyjä, mikä voi johtaa harhaanjohtavaan tekstiin.