Apua

Verkkokaapelit - 1m LC Fiber Optic Cable - 10 GB Aqua - mm Duplex 50/125 - LSZH - patch cable - 1 m - aqua - A50FBLCLC1
Tuotenumero: 2694822
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1
A50FBLCLC1

1m LC Fiber Optic Cable - 10 GB Aqua - mm Duplex 50/125 - LSZH - patch cable - 1 m - aqua

LSZH Fiber Patch Cord, Kytkentäkaapeli, monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros), 1 m, kuituoptinen, kaksipuolinen (duplex), 50 / 125 micron, sinivihreä malleihin P/N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST

25,68 € 20,71 € Ilman arvonlisäveroa
Edullisin toimitus (yksityisasiakkaat) 5,99 €
Tukkurilla, 4-7 arkipäivää toimitukseen

Deliver fast, reliable, data transfers, safely over high end networking equipment. The A50FBLCLC1 1m 850nm Laser-Optimized Multimode Fiber (LOMMF) Aqua Cord features 50/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over 10 Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks - the perfect solution for fiber cable runs between multiple backbone switches, hubs and routers as well as higher end networking equipment.This LC-LC patch cable is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire - an ideal solution for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration.Each Duplex 50/125 (OM3) Multimode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability.

Valmistaja
Tuotenumero
2694822
Malli
A50FBLCLC1
Ean
0065030827065
Valmistajan kotisivuille
Tuotekuvaus
StarTech.com 1m (3ft) LC/UPC to LC/UPC OM3 Multimode Fiber Optic Cable, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber Cable, 100G Networks, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss - LSZH Fiber Patch Cord - kytkentäkaapeli - 1 m - sinivihreä
Tyyppi
Kytkentäkaapeli
Tekniikka
Kaksipuolinen (duplex) kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Monimuoto
Pituus
1 m
Ytimen/verhoilun läpimitta
50 / 125 micron
Liitin
2 x monimuoto LC - uros
Liitin (toinen pää)
2 x monimuoto LC - uros
Väri
Sinivihreä
Valmistajan takuu
Rajoitettu elinaikainen takuu
Suunniteltu malleihin
P/N: 455883B21ST, EXSFP10GESRS, J9150AST, J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GLRMST, SFP10GSRSST, SFP10GSRST, SFP10GSRSTTA, SFP10GSRXST

Yleistä

Verkkokaapelin tyyppi
Kytkentäkaapeli
Tekniikka
Kaksipuolinen (duplex) kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Monimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Kuitujen määrä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
50 / 125 micron
Pituus
1 m
Väri
Sinivihreä

Liitettävyys

Liitin
2 x monimuoto LC - uros
Liitin (toinen pää)
2 x monimuoto LC - uros

Muuta

Yhteensopivuusstandardit
RoHS

Edellä mainitut tiedot/tekniset tiedot ovat suuntaa-antavia ja valmistaja voi ilman varoitusta muuttaa niitä. Pidätämme oikeuden painovirheisiin ja ohjeellisiin kuviin. Jotkin tekstit voivat olla automaattisesti luotuja tai konekäännettyjä, mikä voi johtaa harhaanjohtavaan tekstiin.